Druhy skel a sklenářské práce


Řezání skla

Jedná se o základní sklenářskou práci. Řežeme sklo o síle 3 - 18 mm.

Dodávka bezpečnostních skel Connex

Bezpečnostní skla Conex s folií: Conex - jde o bezpečnostní sklo, které se skládá ze dvou tabulí čirého skla a z jedné vrstvy bezpečnostní fólie. Jedinečnou výhodou u tohoto skla je jeho bezpečnost. Conex chránící osoby i zvířata v domácnosti proti poranění, protože při jeho zůstává sklo na prostřední bezpečnostní folii

Kalená skla na míru

Kalená skla barvená pro kuchyňské linky. V současných moderních interiérech je jedním ze zajímavých trendů použití kaleného barveného skla do kuchyňských linek. S touto moderní technologií máme bohaté zkušenosti. Nabízíme návrhy a montáže u našich zákazníků, případně spolupráci s Vaším bytovým architektem.

Kalená skla jsou speciálně tepelně zpracovaná skla, která při procesu kalení získají nové rozložení vnitřního napětí. Kalení má potom podstatný vliv na změnu vlastností skla, kdy získá odolnost proti úderům, zvýší se jeho ohybová pevnost a zvýší tepelná odolnost. Bezpečnostní kalené sklo se používá především v těch případech, kdy máme zvýšený nárok na bezpečnost. Při rozbití dojde ke vzniku velkého množství malých neostrých kousků, které snižují riziko poranění na minimum.

Skleněné obklady do kuchyně

Skleněné obklady do kuchyně představují ideální materiál, který splňuje hned několik základních požadavků. Především jsou skleněné obklady do kuchyně a koupelen snadno udržovatelným materiálem, což ocení především ženy při údržbě domácnosti. Odolnost skleněných obkladů vůči mastnotám či vodnímu kameni je jedinečná.

Skleněné obklady do kuchyně či koupelny představují netradiční a přitom moderní řešení interiéru, které dovoluje nečekané barevné kombinace, jež se hodí jak do moderních bytů, ale naleznou uplatnění i při přestavbách a rekonstrukcích. Je to nadčasový materiál s vysokou užitnou i estetickou hodnotou.

Izolační dvojskla všech druhů na míru

V době nestále rostoucích cen energií, a s tím zvyšujícími se náklady na vytápění je nyní prioritou v obytných i kancelářských a výrobních prostorech zajistit vysokou kvalitu opláštění budov z pohledu ochrany před únikem tepla ven v zimě a pronikáním tepla v letním období dovnitř. Nejchoulostivějším místem jsou jistě tvorové výplně a to zejména okna.

Nabízíme Vám proto izolační dvojskla všech druhů na míru, které splňují vysoké požadavky na tepelnou propustnost a zajišťují požadované maximální finanční úspory. Izolační dvojskla navíc nabízejí i kýžený efekt snížení prostupu hluku z vnějšího prostředí do interiéru čímž se zvyšuje jejich užitná hodnota. Izolační dvojskla jsou vhodná jak pro rekonstrukce stávajících objektů tak i samozřejmě a především jako prvek v nově budovaných bytech, rodinných domech a kancelářích.

Dodávka drátěných skel

Skla čirá nebo vzorovaná. Přítomnost drátěné vložky uvnitř skla drží pohromadě kousky skla v případě jeho rozbití. Hlavní výhoda těchto skel je schopnost zpomalit šíření plamenů.

 
 

 

 

Sklenářství Brno, Zrcadla Brno, Zasklívání, Zrcadla do koupelny, Skleněné obklady | Odkazy

design by LUVR