Zrcadla, zrcadla do koupelny, pískování zrcadel


Použití zrcadel vnáší do Vašich interiérů zvláštní kouzlo a navodí osobitou atmosféru. Zrcadel bychom měli mít v každém bytě několik a umístit je podle svého estetického cítění a potřeby tak, aby nám skutečně dobře sloužila.

Zrcadla do koupelny

Zrcadla opticky zvětšují prostor takže i v malé koupelně se může s úspěchem umístit velké zrcadlo. Zrcadlo potom v kombinaci s kvalitním osvětlením celou koupelnu výrazně provzdušní a odlehčí. Naše firma nabízí výrobu a broušení všech typů zrcadel, prodej na provozovně i montáž u našich zákazníků

Pískování skla

Při pískování skla nebo zrcadla se podklad vystavuje proudu drobných částic z křemičitého písku a při tom dochází k opracování plochy skla do požadované podoby - průsvitný, mléčný vzhled. Sklo je možné pískovat celoplošně ale i pomocí různých šablon s motivem ( i PC dat ) a vytvořit téměř jakýkoliv vzor. Tato metoda je vhodná téměř pro všechny druhy skel. Pískovaná skla jsou ovšem velmi náročná a choulostivá na údržbu a proto Vám nabízíme i možnost opatření ochranným lakem.

Broušení, fazetování, vrtání otvorů, pískování s ochranným lakem

Nabízíme i další sklenářské práce, jako je broušení skel a zrcadel, fazetování skel a zrcadel (při fazetování se vytváří po obvodu skla plocha zbroušená a vyleštěná pod určitým úhlem - tzv. fazeta.  Fazetu je možné vyrobit v různých šířkách a to jak na rovné tak i tvarové hraně).

 
 

 

 

Sklenářství Brno, Zrcadla Brno, Zasklívání, Zrcadla do koupelny, Skleněné obklady | Odkazy

design by LUVR